KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6093367
nr 609 3367
Akvarell
curt nyström, tomtar, 37x45
Kondition: vikskador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 9 november 2009
kl 17:37:28
750 kr
800 kr
900 kr
2.100 kr
1.200 kr
1.400 kr